استفاده درست از برچسب در وردپرس tags

0

برچسب در وردپرس کلماتی هستند که به متن و محتوای شما مربوط می شوند. برچسب در وردپرس پر کاربردترین کلمات و یا نیمه عبارات در متن شما خواهد بود. در این بخش از سایت سیب رنک اطلاعاتی را درباره برچسب در وردپرس در اختیارتان می گذاریم.

برچسب در وردپرس

برچسب در وردپرس برای بهبود وضعیت سئو در سایت، اولین گزینه است و باید با وسواس و دقت بالایی انتخاب گردد.

برچسب در وردپرس
برچسب در وردپرس

به گزارش سایت سیب رنک برای انتخاب برچسب باید کلمه یا عبارت مورد نظر را تایپ کرده و بر روی دکمه ی افزودن کلیک کنید.

جالب است بدانید که همه برچسب هایی که برای نوشته های سایت خود انتخاب کرده اید در قسمت برچسب ها در زیر منوی نوشته ها هم هست. یک ترفند اینست که شما می توانید از همین بخش برچسب های تکراری و مهم را ثبت کنید.

برچسب در وردپرس
برچسب در وردپرس

کاربرد برچسب در وردپرس

+افزایش بهینه سازی سایت

+افزایش رتبه و ارزش سایت در گوگل

+افزایش بازدید سایت

البته همه این ها زمانیست که برچسب ها صحیح انتخاب شود.

 برچسب باید کوتاه باشد

سعی کنید همیشه از برچسب های کوتاه استفاده کنید. برچسب های طولانی سود چندانی ندارد. بهتر است برچسب در وردپرس حداکثر از سه کلمه تشکیل شده باشد استفاده از عبارات طولانی یا جمله اشتباه است. شما باید در چند عبارت کوتاه تمام موضوعاتی که به نوشته مربوط میشوند را تعیین کنید.

 تعداد برچسب های یک نوشته کم باشد

استفاده از برچسب در وردپرس به منظور راهنمایی کاربران برای پیدا کردن مطالب مرتبط است. با زیاد کردن تعداد آنها موجب سردرگمی کاربران، زیاد شدن بیش از حد صفحات سایت و ایجاد دسته بندی هایی کم استفاده و نامناسب می شود. در نظر داشته باشید که گوگل زمان مشخصی را در روز برای بررسی و ایندکس سایت شما اختصاص میدهد، زیاد بودن صفحات بی استفاده موجب نادیده گرفته شدن صفحات اصلی سایت شما می شود.

برخی گمان میکنند استفاده زیاد از برچسب به پیشرفت انها کمک میکند. در صورتی که این تفکر اشتباه است و حتی ممکن است نتیجه برعکس دهد. مانند تصویر زیر :

برچسب در وردپرس
برچسب در وردپرس

 از Tag هاو برچسب های قبلی استفاده کنید

سعی کنید از برچسب هایی استفاده کنید که درباره ان مطلب دیگری هم در سایتتان هست . بطور مثال انتخاب نام یک محصول فروشگاهی بعنوان برچسب به هیچ عنوان مناسب نیست زیرا شما هرگز محصول دیگری با همان نام نخواهید داشت. پس برچسب های پر سرچ که هم موضوع ان باز هم مطلب دارید بهترین گزینه است.

برخی ویژگیهای برچسب ها در وردپرس

– برای یک نوشته فقط از یک برچسب در وردپرس استفاده نکنید. سعی کنید تعداد برچسب های شما به اندازه باشد. برچسب نه زیادش خوب است و نه کمش .

– از برچسب های تکراری استفاده نکنید. چون باعث شکسته شدن لینک های شما خواهد شد.

– از کتابخانه ی برچسب ها استفاده کنید. یک برچسب احتیاجی به خلاصه ای از کل نوشته ندارد و فقط میتواند بخشی از ان را توضیح دهد.

– استفاده از برچسب های جالب. در استفاده از برچسب تا جایی که میتوانید خلاقیت داشته باشید.

امیدواریم از اطلاعاتی که درباره برچسب در وردپرس در سایت سیب رنک در اختیارتان گذاشتیم بهره کافی را برده باشید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.