مفهوم رپورتاژ آگهی اینترنتی چیست ؟

0

رپورتاژ آگهی اینترنتی به زبان ساده یعنی عکس و توضیحی از سایت شما همراه با لینک سایتتان در سایت دیگری قرار داده شود. گذاشتن رپورتاژ آگهی در سایت های معتبر همیشه تاثیرات مثبتی بر یک سایت‌ تازه تاسیس و یا قدیمی دارد.

رپورتاژ آگهی اینترنتی

به گزارش سایت سیب رنک تاریخچه رپورتاژ یا رپرتاژ برای سال ۱۹۴۵ است و در واقع در سال ۱۹۴۵ این لغت به دایره لغات اضافه گشت.  تاریخچه دقیق این لغت در ایران میشخص نیست اما در چند سال گذشته مخصوصا یکی دو سال گذشته ظاهرا در ایران این شیوه تبلیغاتی بسیار اثربخش بوده و طرفداران زیادی دارد.

در ایران بیشتر کلمه رپورتاژ (reportage) استفاده می شود و اکثرا رپورتاژ آگهی در ایران به صورت رپورتاژ اگهی اینترنتی می باشد.

پس همان طور که متوجه شدیم رپورتاژ آگهی یک متن برای معرفی خدمات و محصولات یا وب سایت است .

رپورتاژ آگهی اینترنتی
رپورتاژ آگهی اینترنتی

اهداف رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی می تواند بر دو هدف باشد .

۱-رپورتاژی که برای معرفی محصولات و خدمات ارائه می شود

۲-رپورتاژ آگهی که برای سئو سایت منتشر می گردد .

به گزارش سایت سیب رنک در رپورتاژ آگهی برای سئو وب سایت، هدف افزایش رتبه سایت در گوگل است که کلمات کلیدی در رپورتاژ آگهی به سایت ما لینک می شود و این امر سبب افزایش بازدید سایت می شود.

برای تبلیغ کالا در این روش کالا ها و خدمات با توصیف و توضیحات کاملتری به صورت تصویری ، عکس ، فیلم معرفی میشوند و در رپورتاژ اگهی های اینترنتی علاقه بر توضیحات ، عکس و… لینک نیز گذاشته خواهد شد.

انواع رپورتاژ آگهی

به گزارش سیب رنک از مهم ترین انواع رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی رسانه ای مثلرپورتاژ آگهی تلویزیونی ، رپورتاژ آگهی نوشتاری در مجلات ، روزنامه ها ، رپورتاژ آگهی اینترنتی  است.

نکات مهم در رپورتاژ آگهی

اول : نحوه تهیه خبر تبلیغاتی است که لازم است توسط یک تیم متخصص دارای خبرنگار حرفه‌ای ، مشاور بازاریابی و برندینگ و متخصص سئو تهیه شود .

دوم : همچنین رپورتاژ خبری باید در خبرگزاری‌ها و وب‌سایت‌های خبری معتبر منتشر شود .

سوم : محتوای خبر با توجه به نوع مخاطبان وبسایت منتشر کننده تهیه شود تا تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد .

امیدواریم از اطلاعاتی که درباره رپورتاژ آگهی در اختیارتان گذاشتیم استفاده کافی را برده باشید. اگر قصد فروش محصولاتی را دارید که سود خوبی دارد یا تصمیم دارید سایتی درست کنید که بازدیدش زیاد شود میتوانید از این روش استفاده کنید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.