آموزش بهبود سئو به کمک متا تگ ها

0

متا تگ ها یکی از راههای بهبود سئو می باشد. شما با کمک این متا تگ ها میتوانید بازدید سایتتان را افزایش دهید و سئو را بهبود ببخشید. در این بخش از سایت سیب رنک اطلاعاتی را درباره آموزش بهبود سئو به کمک متا تگ ها در اختیارتان می گذاریم.

آموزش بهبود سئو با افزونه وردپرس Add meta tags

متا تگ ها یک موضوع مهم برای بهبود سایت هستند.

متا تگ چیست ؟

+ داده هایی که

+به شکل توضیحی پیرامون عنوان و کلمات کلیدی

+با هدف بهتر شدن وضعیت سئو

+در قسمت ویرایشگر سایت قرار میگیرد

+تا به شما کمک کند که عبارات مناسبی را به کار ببرید .

به گزارش سایت سیب رنک افزونه وردپرس Add meta tags با درست کردن باکس هایی مثل عنوان مناسب و توضیحات و کلمات کلیدی در بخش نوشته ها باعث بهینه سازی و سئوی بهتر سایت شما می شود.

برای استفاده از افزونه وردپرس Add meta tags ابتدا آن را در مسیر نصب افزونه ها نصب کرده و سپس راه اندازی میکنیم. در مرحله بعدی در بخش تنظیمات گزینه ای با اسم Metadata را پیدا کنید. این گزینه مربوط به افزونه است. اگر روی این گزینه کلیک کنید میتوانید تنظیمات افزونه را ملاحظه کنید.

آموزش بهبود سئو با کمک متا تگ ها
آموزش بهبود سئو با کمک متا تگ ها

آموزش بهبود سئو با کمک متا تگ ها و تنظیمات افزونه Add meta tags

به قسمت اول این افزونه مراجعه کنید. همچنین در این قسمت در مورد اسپانسر ها هم صحبت کرده است. پیکره بندی و تنظیم کردن موارد مورد نیاز در قسمت configuration انجام میشود.

Front page description: اینجا همان توضیحات متا هست . توضیحات مربوط به کاراکتر ها در این بخش انجام میشود. میتوانید در این قسمت توضیحی در حدود ۲۵۰ کاراکتر بنویسید و در مورد سایت خود توضیح دهید. در واقع در این صفحه توضیحی از صفحه ی اصلی یعنی عملکرد کلی سایت به شما داده میشود.

Front page keywords: در این قسمت میتوانید  کلمات کلیدی که مربوط با صفحه ی اصلی سایت خود است را بنویسید.

Global keywords: میتوانید در این قسمت تمام کلمات کلیدی را که به سایت شما مربوط میشود را را وارد کنید شما میتوانید از این کلمات کلیدی در هر پستی استفاده کنید.

Site-wide META tags : طبق اطلاعات بدست امده در این قسمت هم شما میتوانید آی دی کسانی را که برچسب های وب سایت شما را تولید کرده اند را وارد کنید .

Publisher Setting : در این قسمت شما باید آدرس شبکه های اجتماعی که در آن عضو هستید را بدهید تا محتوا و متا تگ های شما در این شبکه ها به اشتراک رود.

Basic Metadata : شما دوستان عزیز میتوانید این گزینه را فعال کنید تا امکان درست کردن اتوماتیک توضیحات متا و همینطور کلمات کلیدی را بعد از اینکه آن ها را در متن و محتوا درج کردید به افزونه بدهید. این مطلب به این معناست که بعد از نوشتن محتوا خودش مواردی را وارد میکند اگر اینطور نشد شما میتوانید تیک این بخش را بردارید.

Metabox Features : شما میتوانید در این بخش ویرایشگری را که میخواهید و به وسیله ی این افزونه در اختیار شما قرار میگیرد را علامت بزنید. سه گزینه ی توضیحات متا و کلمات کلیدی و عنوان به شکل پیش فرض در این قسمت مشخص شده است اما شما میتوانید هر مورد دیگری را هم که نیاز دارید را علامت بزنید.

Extra SEO Options: تنظیمات اضافه ی سئوی شما مربوط به این بخش است و در این بخش قرار دارد. شما میتوانید هر قسمتی را که میخواهید را در این بخش علامت بزنید.

Locale: با کمک این قسمت میتوانید محل خود را تعیین کنید.

Secure Access: این گزینه به افزونه این امکان را می دهد که آدرس های تحت پروتکل امنیتی Https را شناسایی کند و مانعی برای آن نباشد.

Copyright URL: با این قسمت هم براحتی میتوانید کپی رایت سایت را وارد کنید این مطلب یعنی حق کپی برداری محفوظ است.

Default Image:  به گزارش سیب رنک با کمک این قسمت عکسی را انتخاب کنید (معمولا لوگوی سایت). تنها کافیست که آدرس آن را در این بخش وارد کنید.

Extended Metadata Support : میتوانید با علامت زدن این گزینه به افزونه دستور بدهید که باید این بخش را هم پشتیبانی کنید. مثلا یکی از قسمت هایی که باید پشتیبان کند ووکامرس است.

Review Mode:   با فعال کردن این بخش کاربران میتوانند امتیاز بدهند.

وقتی که تنظیمات لازم را انجام دادید روی گزینه ی ذخیره ی تغییرات کلیک کنید. اکنون در قسمت افزودن نوشته جدید نتیجه ی کار خود را خواهید دید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.