۶ مزایای تبلیغات در گوگل چیست ؟

0

مزایای تبلیغات در گوگل

در این بخش از سایت سیب رنک برخی از مهمترین مزایای تبلیغات در گوگل را برایتان بیان میکنیم. امیدواریم استفاده لازم را از این مطالب ببرید.

مزایای تبلیغات در گوگل
مزایای تبلیغات در گوگل

۱- مزایای تبلیغات در گوگل : هزینه کمتر نسبت به دیگر ابزار های تبلیغاتی

یکی از مزایای تبلیغات در گوگل هزینه کمتر تبلیغ در گوگل نسبت به دیگر ابزارهای تبلیغاتی (تلویزیون ، رادیو ، بیلبورد ، مجلات ، راهنمای همشهری و…) می باشد.

مثلا شما باید برای درج یک آگهی کوچک در یک روز در بخش نیازمندی های روزنامه ایکس ۱۰ هزار تومان پول بدهید. در صورتی که ممکن است در آن روز از مشتریان شما کسی آگهی را مطالعه نکند. اما در تبلیغ در گوگل شما تا زمانی که بر روی آگهی شما کلیک نشده است نباید پولی بدهید. پس مطمین هستید که آگهی تان مشاهده شده است.

۲- مزایای تبلیغات گوگل هدفمند بودن تبلیغ در گوگل :

تبلیغ در گوگل نسبت به دیگر ابزار های تبلیغاتی هدفمند است. در این نوع تبلیغات شما هزینه بدون بازگشت و الکی نمی دهید. شما برای نمایش آگهی خود در گوگل پولی پرداخت نمی کنید بلکه همانطور که در مثال گذشته گفته شد شما زمانی برای آگهی خود در گوگل پول پرداخت می کنید که بر روی آگهی شما کلیک شده باشد.

۳- مزایای تبلیغات در گوگل : مشتریان واقعی با تبلیغ در گوگل

همچنین همه برای تنوع روی اگهی شما کلیک نمیکنند . بلکه هر شخص هنگام نمایش تبلیغات در گوگل زمانی کلیک میکند که  ۱۰۰% نیازمند به خدمات و یا محصولات شما باشد و خب این بسیار خوب است. پس پول شما هدر نمی رود. بک لینک چیست ؟

۴- مزایای تبلیغات گوگل مشتریان جهانی با تبلیغ در گوگل :

 تبلیغ در گوگل برای شما مشتری جهانی درست میکند. چرا که تبلیغات در گوگل می تواند در هر کشوری که مورد نظر شماست نمایش داده شود. خب این هم یک سود دیگر تبلیغات در گوگل است.

۵- افزایش فروش تبلیغ کنندگان در گوگل :

خب مسلما افزایش فروش تبلیغ کنندگان در گوگل موجب مداومت در سفارش تبلیغات در گوگل می گردد.

۶- مزایای تبلیغات در گوگل افزایش جستجوی مشتریان در گوگل

باور کنید شاید انقدری که افراد جدیدا در اینترنت و گوگل می روند دیگر به بنر ها ، روزنامه ها و … توجه نمی کنند. در حال حاضر مشتریان شما بیشتر از هر وقت دیگری از اینترنت و جتسجوی در گوگل استفاده می کنند. بر اساس جدید ترین آمار سایت رسمی Internet World State کشور ایران با داشتن حدود ۳۵ میلیون نفر کاربر در میان کشورهای خاورمیانه در رتبه اول تعداد کاربران اینترنتی قرار دارد و بسیار از گوگل استفاده می کنند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.