راه تمیز کردن کفش از گل و خاک

0

روشهای تمیز کردن کفش در منزل

خیلی از ما برای مان اتفاق افتاده که کفش های مان با گل و خاک به شدت کثیف شده و نگرانیم که چگونه این گل ها را پاک کنیم. این اتفاق در همه فصول سال پیش می اید. چه زمستان و پاییز به خاطر بارش باران و چه در تابستان در چاله ای از آب.

در این بخش از سایت سیب رنک روشی را برای پاک کردن گل از روی کفش تان به شما معرفی می کنیم. امیدواریم از این بخش استفاده کنید.

تمیز کردن کفش
تمیز کردن کفش

خیلی از ما در اولین مرحله به سراغ دستمالی می رویم و آن را روی کفش می کشیم. ولی این کار بدتر گل را پخش کرده و کفش را خراب می کند.

مراحل تمیز کردن کفش

مرحله اول :

در اولین مرحله برای تمیز کردن کفش باید زیر دست خود را چیزی پهن کنید. همچنین می توانید به حیاط خانه بروید. خب حالا باید کف کفش ها را چند بار به یکدیگر بکوبید. با این کار تمیز کردن کفش راحت تر می شود و گل و خاک ها کمی از کفش جدا می شوند.

مرحله دوم :

در مرحله بعدی باید یک برس زیر و پر را کف کفش ها بکشید تاخورده های خاک و گل به زمین ریخته شود. اگر کف کفش شما شیار دارد می توانید از یک مسواک قدیمی و کهنه کمک بگیرید تا گل ها از بین شیارها خارج شوند.

مرحله سوم :

در بخش بعدی باید برس و یا مسواک را مرطوب کنید. چند قطره مایع ظرفشویی روی آن بریزید.

مرحله چهارم :

حالا می توانید کف کفش را فرچه یا مسواک بکشید تا تمام اثرات گل از کف کفش شما از بین برود. سپس با یک پارچه مرطوب تمام کفش را آبکشی و تمیز کنید.

پس از آن برای تمیز کردن کفش باید با یک پارچه خشک سطح و زیر کفش را خشک کنید تا دیگر مرطوب نباشد و دوباره کثیف نشود. حالا کفش هایتان را به برعکس در یکجای تمیز بگذارید تا کاملا خشک شود.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از سایت سیب رنک تقدیم تان کردیم بهره کافی را برده باشید.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.