هتل پولمن سوچی

0

تور روسیه – هتل پولمن سوچی

 

هتل های کشور روسیه به دلیل اینکه این کشور یکی از کشورهای توریستی، تاریخی و مدرن است، امکانات متنوع و درخور توجهی را برای جذب توریست ها و گردشگران ارائه می دهند. این هتل ها که از سه ستاره تا پنج ستاره هستند، در شهرهای مختلف روسیه پراکنده هستند که با توجه به تور خود (تور روسیه، تور سوچی، تور سن پترزبورگ و…) می توانید هتل خود را انتخاب کنید.

فرض را بر این بگذاریم که شما با کمک مجری مستقیم تور روسیه، تور سوچی را انتخاب کرده اید و مردد مانده اید که کدام یک از هتل ها را انتخاب کنید، در این صورت هتل پنج ستاره، لوکس و راحت پولمن سوچی را به شما معرفی می کنیم.

هر هتلی اول بر اساس موقعیت قرارگیری آن سنجیده می شود و اگر قرار باشد از یک تا ده بر اساس این معیار به هتل های کشور روسیه امتیازی داده شود، عدد ده را با خیالی آسوده می توان به هتل پولمن سوچی اختصاص داد.

این هتل زیبا، لوکس و مدرن در دو کیلومتری ایستگاه قطار، نزدیکی سالن کنسرت فستیوالتی (Festivanly) و فرودگاه بین المللی Alde قرار گرفته است که تنها ۱۰ دقیقه با هتل فاصله دارد و شما می توانید از ترانسفر فرودگاهی هتل که به رایگان در اختیار شما قرار می گیرد استفاده کنید و همین دلیل خود به تنهایی برای انتخاب هتل کافیست.

اگر به عکس دقت کنید، می بینید که بالکن این اتاق دلباز به سمت دریاست، که این نوید آن است که این هتل در کنار سواحل زیبای دریای سیاه بنا نهاده شده است و خبر خوش دیگر انکه این هتل دارای ساحل اختصاصی خود نیز می باشد، که می تواند مکان مناسبی برای حمام آفتاب، شنا، تفریحات آبی، بازی های کودکان و… باشد.

 

تور سوچی - هتل پولمنتور سوچی – هتل پولمن  

این هتل دارای صد و پنجاه اتاق است که امکانات و خدمات داخلی برای اتاق ها نیز در نظر گرفته شده است، از جمله بالکن، یخچال، تلوزیون، گاو صندوق، سیستم صوتی، مینی بار با شارژ روزانه، خط مستقیم تلفن، سیستم اعلام حریق، تخت های King size و برخی از اتاق ها نیز به دریا دید دارند. در زمان رزرو اتاق شما انتخاب های زیر را پیش رو خواهید داشت: سوئیت های VIP، اتاق های دو و سه تخته، سوئیت های خانوادگی و سوئیت های مخصوص ماه عسل.

از دیگر خدمات و امکاناتی که در طول تور روسیه ، در این هتل وجود دارد و می توانید از آنها استفاده کنید عبارتند از: اینترنت پر سرعت رایگان، سونا، استخر سر پوشیده، استخر مخصوص کودکان، خدمات نگهداری از کودک، حمام فنلاندی، ماساژ، جکوزی آب گرم، اسپا حمام ترکی، باشگاه بدنسازی، خشک شویی، بار، مینی بار، رستوران با منوی بین المللی، سرویس چای و قهوه، امکانات خاص برای افراد معلول، فضای بازی آزاد و سرپوشیده، و…

اگر برای دلایل کاری و تجاری قصد اقامت در این هتل را دارید می توانید از خدماتی همچون اتاق های جلسه، سالن همایش، خدمات مترجم، ارسال بسته های پستی، فاکس و… نیز بهره ببرید.

بر تمامی این خدمات تاکسی شبانه روزی هتل را نیز اضافه کنید و اینکه اگر گواهینامه بین المللی داشته باشید می توانید ماشین های هتل را نیز کرایه کنید.

 

هتل پولمن سوچی روسیههتل پولمن سوچی روسیه 

 

 

ما سعی کردیم تا جایی که ممکن است، شما را با خدمات، امکانات و زیبائی های این هتل آشنا کنیم، اما شنیدن و خواندن هیچ وقت نمی تواند جای تجربه را بگیرد، به همین دلیل امیدواریم یکی از انتخاب ها و درخواست های شما از مجری مستقیم تور روسیه هتل پولمن سوچی باشد.

 

 

منبع:

https://visitint-russia.com

 

۰۲۱۸۸۱۷۶۲۰۲

۰۲۱۸۸۳۹۸۳۴۶

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.