شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با آموزش سئو و بهینه سازی سایت

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

Link Building آموزش بهبود وضعیت سئو آموزش دانلود از گوگل مارکت آموزش دانلود از گوگل پلی اموزش سئو اندروید 5.1 بک لینک بک لینک بد بک لینک خوب بک لینک مفید بک لینک چیست بک لینک چیه بک لینک گوگل چیست تعریف بک لینک سئو سئو سایت سئو وردپرس شبکه اجتماعی عوامل موثر بر کیفیت یک لینک فواید تبلیغات در گوگل فواید تبلیغات گوگل فواید تبلیغ در گوگل فواید تبلیغ گوگل متا تگ ها مزایای تبلیغات در گوگل مزایای تبلیغات گوگل مزایای تبلیغ در گوگل مزایای تبلیغ گوگل پیج رنک کیفیت یک لینک

سئو وبسایت با استفاده از شبکه های اجتماعی

خانه » ترفندها » سئو وبسایت با استفاده از شبکه های اجتماعی

سلام خدمت دوستان عزیز سیب رنک , در این پست آموزش سئو سایت با استفاده از شبکات اجتماعی را خدمت شما عزیزان اماده کرده ایم , در این مقاله شما متوجه قدرت شبکات اجتماعی و نقش شما در جذب کاربر در سایت به راحتی اشنا میشوید.پیشنهاد میکنم قبل از انجام سئو و خرید بکلینک این مقاله را مشاهده فرامایید . با سیب رنک همراه باشید

آموزش سئو با شبکه های اجتماعی

سلام خدمت دوستان عزیز سیب رنک , در این پست آموزش سئو سایت با استفاده از شبکات اجتماعی را خدمت شما عزیزان اماده کرده ایم , در این مقاله شما متوجه قدرت شبکات اجتماعی و نقش شما در جذب کاربر در سایت به راحتی اشنا میشوید.پیشنهاد میکنم قبل از انجام سئو و خرید بکلینک این مقاله را مشاهده فرامایید . با سیب رنک همراه باشید

 

به این مقاله در سیب رنک  خیلی دقت کنید (البته من هم مثل شما می دانم که مشکلاتی در ایران برای استفاده از شبکه های اجتماعی وجود دارد اما تاثیر شبکه های اجتماعی در نگاه گوگل بعضی اوقات آن قدر هست که ارزش تلاش بیشتر را داشته باشد)

نکات قابل توجه وبمستران عزیز  :

۱۵۵٫ تعداد توئیت ها: تعداد لایک و توئیت های لینک ها می تواند روی رنک شان در گوگل تاثیر بگذارد.
۱۵۶٫ قدرت نویسندگی اکانت های کاربری توئیتر: این موضوع محتمل است که توئیت های آمده از پروفایل های توئیتر قدرتمند و قدیمی و با هزاران دنبال کننده (مانند جاستین بیبر)، تاثیر بیشتری نسبت به توئیت های آمده از اکانت های جدید و با تاثیرگذاری کم دارد.
۱۵۷٫ تعداد لایک های فیس بوک: با اینکه گوگل بیشتر اکانت های فیس بوک را نمی بیند اما محتمل است که آنها تعداد لایک های فیس بوک یک صفحه را به عنوان سیگنالی ضعیف برای رنکینگ درنظر می گیرند.
۱۵۸٫ اشتراک گذاری فیس بوک: اشتراک گذاری فیس بوک (چون بیشتر شبیه بک لینک هستند) می تواند تاثیر بیشتری نسبت به لایک های فیس بوک در رنکینگ داشته باشد.
۱۵۹٫ قدرت نویسندگی اکانت های کاربری فیس بوک: همانند توئیتر، اشتراک گذاری و لایک هایی که از صفحات محبوب فیس بوک می آید می تواند وزن بیشتری در رنکینگ داشته باشد.
۱۶۰٫ پین های سایت پینترست: پینترست یکی از شبکه های فوق العاده محبوب اجتماعی با حجم بالایی از اطلاعات عمومی است. محتمل استکه گوگل پین های این سایت را به عنوان سیگنالی اجتماعی درنظر بگیرد.
۱۶۱٫ رای گیری در سایت های اجتماعی: ممکن است که گوگل از اشتراک گذاری ها در سایت هایی مشابه Reddit، Stumbleupon و Digg به عنوان نوع دیگری از سیگنال‌های اجتماعی استفاده کند.
۱۶۲٫ تعداد گوگل پلاس ها: با اینکه مت کات در صحبت های ضبط شده ای عنوان کرد که گوگل پلاس تاثیر مستقیمی روی رنکینگ ندارد اما باورش سخت است که آنها از شبکه اجتماعی خودشان چشم پوشی کنند!!!

۱۶۳٫ قدرت نویسندگی اکانت های کاربری گوگل پلاس: منطقی است که گوگل به پلاس های آمده از اکانت های معتبر، بیشتر از اکانت های فاقد تعداد زیادی دنبال کننده وزن می دهد.
۱۶۴٫ نویسندگی گوگل پلاس معتبر: در فوریه ۲۰۱۳ CEO گوگل اریک اشمیت به وضوح اعلام کرد که:
درون نتایج جستجو اطلاعات سعی می شود که به صورت آنلاین اعتبار سنجی شوند و پروفایل های معتبر نسبت به پروفایل های فاقد اعتبار در رده های بالاتر قرار گیرند که نتیجه آن این است که کاربران بصورت طبیعی روی نتایج بالاتر بیشتر کلیک می کنند.
نویسندگی یک نویسنده معتبر می تواند نشانه ای از اعتماد باشد.
۱۶۵٫ ارتباط سیگنال اجتماعی: گوگل محتملاً از اطلاعات ارتباطی اطراف لینک (اشتراک اکانت، محتوا و متن حاشیه) استفاده می کند.
۱۶۶٫ سیگنال های اجتماعی سایت محور: سیگنال های اجتماعی گسترده سایت می تواند باعث افزایش قدرت نویسندگی سایت شود که در نهایت باعث جستجو ی بیشتر تمامی صفحات سایت می گردد.

در این مقاله بنده کلمه محتملا را بارها به کار بردم و آن را bold هم کردم ! برای این که حواستان باشد که این ها قطعی نیستند اما بنده بر اساس تجربه و بررسی های متعدد به این نتایج رسیدم و آن ها را به شما هم گفتم …


# # # # #

مطالب پیشنهادی

ایمیل مارکتینگ چیست و اصول موفقیت در آن

آموزش بهبود سئو با کمک متا تگ ها

آموزش بهبود سئو به کمک متا تگ ها

۹ نکته‌ سئو جهت ارتقا رتبه سایتتان در گوگل

بهترین افزونه های سئو برای وردپرس

پربازدید های آموزش سئو و بهینه سازی سایت , ترفندها

Sorry. No data so far.

نظرات شما