شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با آموزش سئو و بهینه سازی سایت

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

Link Building آموزش بهبود وضعیت سئو آموزش دانلود از گوگل مارکت آموزش دانلود از گوگل پلی اموزش سئو اندروید 5.1 بک لینک بک لینک بد بک لینک خوب بک لینک مفید بک لینک چیست بک لینک چیه بک لینک گوگل چیست تعریف بک لینک سئو سئو سایت سئو وردپرس شبکه اجتماعی عوامل موثر بر کیفیت یک لینک فواید تبلیغات در گوگل فواید تبلیغات گوگل فواید تبلیغ در گوگل فواید تبلیغ گوگل متا تگ ها مزایای تبلیغات در گوگل مزایای تبلیغات گوگل مزایای تبلیغ در گوگل مزایای تبلیغ گوگل پیج رنک کیفیت یک لینک

اصول ده گانه ثروتمندان خودساخته

خانه » ترفندها » ترفندهای سئو » آموزش سئو و بهینه سازی سایت » اصول ده گانه ثروتمندان خودساخته

ثروتمندان قابلیت هایی بیشتر از مردم معمولی ندارند، ولی چیزهایی می دانند که ما هنوز یاد نگرفته ایم. متن زیر که خلاصه شده مقاله الکس چرفن کارشناس سایت موفقیت «success.com» است، اصول ده گانه ای را که از صحبت ها و زندگینامه آنها بدست آمده است خیلی خلاصه بیان می کند.با سیب رنک همراه باشید

اساس ثروتمندان

۱- سادگی هدف: میلیاردرها برای این ثروتمند شده اند که وقتی داشتند به ساخت یک امپراتوری فکر می کردند، فقط و فقط روی یک هدف خاص تمرکز داشته و همه تلاش و انرژی خود را برای رسیدن به آن هدف صرف کردند.

۲- سادگی طرح: میلیاردرها با برنامه ریزی های بسیار دقیق و استادانه به این جایگاه نرسیده اند. بلکه با یک طرح بسیار ساده اما کاربردی، به هدفشان رسیده اند.

۳- تحمل نکردن محدودیت ها: ثروندمندان محدودیت های اطراف و کارهای غیرمفید را تحمل نمی کنند و در راستای برطرف کردن آنها می کوشند.

۴- اعتماد به توانایی های فردی: ثروندمندان به قابلیت های تمامی افراد اطرافشان تکیه می کنند و از آنها کمک می گیرند، از منشی گرفته تا هیئت مدیره و مشتریان و حتی تمام سهامداران

۵- فداکاری برای افرد اطراف: میلیاردرها علاوه بر اینکه از اطرافیان کمک می گیرند، با تمام توان هم برای آنها از خود مایه می گذارند و تلاش می کنند. چه همکاران و چه مشتریان و سهامداران.

۶- تکیه بر سیستم های ارتباطی: برای موفقیت در کسب و کار، داشتن سیستم ارتباطی شفاف ضروری است. برای همین میلیاردرها از سیستم های پیشرفته، دقیق و اندازه گیری نتایج برای سنجش و بهینه سازی عملکردهای شرکت خود بهره می گیرند.

۷- دوری جستن از ارتباطات فراقانونی: ثروندمندان به جای نشستن و بهره گرفتن از ارتباطات غیرقانونی، خودشان و افراد سیستمشان ساعت ها بررسی می کنند تا به نتیجه مطلوب برسند.

۸- هدفمندی: میلیاردرها از منابع، اطلاعات و داشته هایشان به طور هدفمند استفاده می کنند.

۹- تصمیم گیری بر اساس داده ها و دستورالعمل ها: میلیاردرها ریسک نمی کنند. بلکه همواره براساس داده ها و اطلاعات دقیقی که به دست آورده اند، تصمیم می گیرند.

۱۰- فعالیت شفاف: ثروندمندان برای جلوگیری از سوء تفاهم فعالیت بسیار شفافی دارند. چه با کارمندان و همکارانشان و چه با مردم و سهامدارنشان.


# # # #

مطالب پیشنهادی

هشت اشتباه رایج در بازاریابی شبکه‌ های اجتماعی

سئو وبسایت با استفاده از شبکه های اجتماعی

اشتباهات سئو سایت

رپورتاژ آگهی اینترنتی

مفهوم رپورتاژ آگهی اینترنتی چیست ؟

پربازدید های آموزش سئو و بهینه سازی سایت

Sorry. No data so far.

نظرات شما